"16 днів проти насильства"

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім'ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

 Період кампанії охоплює наступні важливі дати:

  • 25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
  • 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
  • 2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством;
  • 3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
  • 5 грудня - Міжнародний день волонтера;
  • 6 грудня - Вшанування пам'яті студенток, розстріляних у Монреалі;
  • 10 грудня - Міжнародний день прав людини.

25 листопада у світі відзначають як Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Його було запроваджено ООН з метою підвищення обізнаності широкої громадськості про системне насильство проти жінок всього світу ще у 1999 році.

Учні 10 класу  створили соціальний ролик "STOP насильству над жінками"

Якщо ви стали свідками насильства - не будьте байдужими! Не думайте, що постраждалій особі допоможе хтось інший - інші можуть вважати так само.

Учні 11 класу у відеоролику закликають ,,Не мовчати!" та "Розірвати коло насильства"!

Якщо ти опинився у небезпечній ситуації, та не можеш відкрито повідомити про це інших людей,використай Міжнародний сигнал "Допоможи мені", це своєрідний сигнал SOS кінчиками пальців.✊️

Соціальний ролик створений учнями 11 класу в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства - людей із інвалідністю. Тож хочеться побажати їм витримки, здоров'я, оптимізму, можливості втілити в реальності їхні плани та задуми.

Мета нашого закладу: розвинути в учні толерантне ставлення до людей з обмеженими можливостями та подолання ними соціальних бар'єрів.

«Хто попереджений - той захищений» - під таким гаслом у закладі проводяться інформаційно-просвітницькі заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей в рамках Всеукраїнської акції ,,16 днів проти насильства".

Саме кожен із нас повинен зрозуміти,що його здоров'я,в його руках!

      Україна залишається в категорії країн з концентрованою стадією епідемії ВІЛ-інфекції, що зосереджена серед окремих груп населення високого ризику інфікування ВІЛ. Сьогодні епідемічна ситуація з ВІЛ-інфекції в Україні знову характеризується зростанням кількості зареєстрованих випадків ВІЛ-інфекції в більшості регіонах України. ВІЛ - це вірус імунодефіциту людини, який розвивається та розмножується в організмі людини і призводить до повної втрати захисних сил організму та розвитку СНІД. СНІД - це синдром набутого імунодефіциту, тобто хвороба, викликана вірусом. Віруси є збудниками багатьох хвороб, наприклад, грипу, герпесу, навіть деяких видів раку. Для своєї життєдіяльності вірус повинен проникнути в живу клітину. В разі ВІЛ - це імунна клітина людини.

Це підступна невиліковна хвороба, яка не має характерних симптомів, але все-таки деякі з ознак даного захворювання можуть бути такими:

  • Стійкий сухий кашель.
  • Тривала, більше трьох місяців, лихоманка (підвищення температури) незрозумілої причини.
  • Збільшення лімфовузлів (окрім пахових).
  • Різке зниження ваги.
  • Тривала діарея.
  • Часті головні болі, слабкість, зниження пам'яті і працездатності.
  • Запалення слизистої оболонки порожнини рота, білуватий наліт, виразки.
  • Нез'ясовне зниження зору і сліпота.
  • Пітливість вночі.                                                                                           
  • ПАМ'ЯТАЙТЕ: якщо у вас з'явився якийсь симптом, описаний тут, це зовсім не означає, що у вас СНІД. Ці симптоми можуть бути обумовлені іншими захворюваннями, не пов'язаними з Віл-інфекцією, тому завжди потрібно пройти обстеження і з'ясувати причину недуги. У будь-якому випадку, розумним рішенням буде звернення до лікаря.


Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії ГА ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми. В України документ набрав чинності 15 лютого 1955 року.

Підсумки Всеукраїнської акція "16 днів проти насильства". 

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати